Жамбыл облысыҚордай ауданыАуданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсы


Аттестаттаудан өтуге жататын “Б” корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен әңгімелесуді өткізу кестесі

Аттестаттаудан өтуге жататын

“Б” корпусының мемлекеттік

әкімшілік қызметшілерімен

әңгімелесуді өткізу

нұсқаулығына

1-қосымша

 
  Нысан

Бекітемін 

Аттестаттау комиссиясының төрағасы

Б.Б.Байтөле

 

2017 жылғы”” _________

Қордай ауданы әкімінің аппараты

(мемлекеттік органның атауы)

_______________________________________

(аттестаттау комиссиясының деңгейі)

 

№ р/с Аттестатталатын қызметшінің Т.А.Ә.

(бар болғанжағдайда)

Аттестатталатынқызметшінің лауазымы Санаты Құрылымдық бөлімше Әңгімелесуден өту күні
1 Биримкулов  Айдар Бекмуханбетович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің ішкі саясат бөлімі 10.04.2017
2 Манкеев Бирлик Орымбаевич Жетекші маман E-R-5 Аудан әкімдігінің ішкі саясат бөлімі 10.04.2017
3 Агабаева  АлтынкульЧалгумбаевна Сектор меңгерушісі E-R-3 Аудан әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі 10.04.2017
4 Алимбетов Мухамеджан Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі 10.04.2017
5 Журумбаев Алмабек Турлыбекович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі 10.04.2017
6 Адильбаева Гульмира Танатаровна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі 10.04.2017
7 Алтаев  Даурен Уалиханович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі 10.04.2017
8 Сарсенбаев Ербол Куатханович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі 10.04.2017
9 Валиева Асия Асыковна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің білім бөлімі 10.04.2017
10 Темирова Лязат Нурмахамбетовна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің жер қатынастары бөлімі 10.04.2017
11 Толымбеков Кайрат Дуйсенович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің ветеринария бөлімі 10.04.2017
12 Омарбеков Мухит Елтаевич Сектор меңгерушісі E-R-3 Аудан әкімдігінің ветеринария бөлімі 10.04.2017
13 Рахымжан Ердос Рахымжанұлы Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің ветеринария бөлімі 10.04.2017
14 Мынбаева Назира Сапаровна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі 10.04.2017
15 Токтогулов Ердос Омирбекович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомабиль жолдары бөлімі 10.04.2017
16 Топарбаева Гүлзат Берікбайқызы Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомабиль жолдары бөлімі 10.04.2017
17 Джангожаева  Индира Джумахановна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомабиль жолдары бөлімі 10.04.2017
18 Абдыкожаева Раушан Джуатхановна Сектор меңгеруші E-R-3 Аудан әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі 10.04.2017
19 Шолпанкулова Бейсекуль Бакытовна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі 10.04.2017
20 Жаманкулов Ракат Кадралиевич Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі 10.04.2017
21 Алтыбаев Медет Мыктыбекович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі 10.04.2017
22 Туткабаев Бейбит Зикенович Сектор меңгерушісі E-R-3 Аудан әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі 10.04.2017
23 Балпукова Мадина Омаровна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі 10.04.2017
24 Табаев  Аскар Айдарович Бас маман E-G-3 Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
25 Рыскулов  Ерлан Ермеккулович Сектор меңгерушісі E-R-3 Аудан әкімдігінің қаржы  бөлімі 10.04.2017
26 Мейрманова Динаркуль Бериковна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің қаржы  бөлімі 10.04.2017
27 Нуркеева Гульзира Беккожаевна Сектор меңгерушісі E-R-3 Аудан әкімдігінің қаржы  бөлімі 10.04.2017
28 Каспакбаев Адлет Медельбекович Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің қаржы  бөлімі 10.04.2017
29 Елеусізова Ақсана Бейбітқызы Сектор меңгерушісі E-R-3 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 10.04.2017
30 Алматаева Айнура Турлибековна Сектор меңгерушісі E-R-4 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 10.04.2017
31 Ордаш Гүлмира Жеңісқызы Бас маманы E-R-4 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 10.04.2017
32 Абдылдаева Айнура Кыпчаковна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 10.04.2017
33 Абдраимова Зарина Маратовна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 10.04.2017
34 Минискулова Ляззат Догдырхановна Сектор меңгерушісі E-R-3 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 10.04.2017
35 Ануарбеков Самат Ануарбекович Бас маманы E-R-4 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 10.04.2017
36 Рахимбаева Нуриля Тулкебаевна Бас маман E-G-3 Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
37 Беккожаева Гульмира Абдикахаровна бас маман-есепші E-G-3 Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
38 Кумбашева  Индира Намазбаевна бас маман-есепші кассир E-G-3 Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
39 Кумбашев Дамир Серикович бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
40 Акпаров Данияр Оразкулович бас маман-қаржы агент E-G-3 Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
41 Тортаева Кымбат Бахтыбековна жетекші маман E-G-4 Қақпатас ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
42 НуркееваЛизадаСагинтаевна Бас маман E-G-3 Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
43 Абильдаев Берик Еркинович бас маман E-G-3 Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты 10.04.2017
44 Қапархан Елжас Ерболұлы жетекші маман E-G-4 Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
45 Туганбаев  Жанболат Серикович жетекші маман ӘЕС инспекторы E-G-4 Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
46 Караджанова Бике Абдыевна бас маман E-G-3 Степной ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
47 Орынтаев Серик Исаханович бас маман-ветеринар E-G-3 Степной ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
48 Жексембеков Ерлан Жумабаевич бас маман-қаржы агент E-G-3 Степной ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
49 Смагулова Карлыгаш Егимбаевна жетекші маман-есепшісі кассир E-G-4 Степной ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
50 Алиева  Гульнара Кариповна бас маман- әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Степной ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
51 Уалиев Нурсыдык Рахымжанович бас маман-ветеринар E-G-3 Алға ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
52 Амиркулова Шолпан Аманбаевна бас маман-қаржы агент E-G-3 Алға ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
53 Калимханова Хафиза Мустафаевна бас маман-есепші E-G-3 Алға ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
54 Салимбаев Ерик Оразович бас маман E-G-3 Алға ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
55 Конырбаев Бахыт Жаркынович бас маман-қаржы агент E-G-3 Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
56 Бердиев Ерлан Хамзаевич бас маман-ветеринар E-G-3 Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
57 Джунуров  Муса Хияевич әкімінің орынбасары E-G-1 Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
58 Губар  Арса Исхарович бас маман E-G-3 Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
59 Гудожанов Закир Абдулаевич бас маман E-G-3 Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
60 Карасартов Габит Джумашевич бас маман-заңгер E-G-3 Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
61 Юбузов Исхар Волиевич бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
62 Болусбеков Сагыныш Дуйсенович бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
63 Буларов Хусеин Баширович бас маман E-G-3 Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
64 Бердиева  Галия Бактыбековна бас маман-қаржы агент E-G-3 Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
65 Суйманова Алия Суйнбайкызы бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Ноғайбай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
66 Нусипова Мадина Джумахановна бас маман-қаржы агент E-G-3 Ноғайбай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
67 Рахимбаев Галымжан Серикбаевич жетекші маман E-G-4 Ноғайбай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
68 Шарапов  Арман Бектурганович әкімнің орынбасары E-G-1 Қордай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
69 Мыкышев Ахат Шамилович бас маман E-G-3 Қордай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
70 Талмуханбетова Зауре Ауганбаевна бас маман E-G-3 Қордай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
71 Кампитов Бектур Аманович бас маман E-G-3 Қордай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
72 Дунчебаев  Эльдар Давлетович жетекші маман-есепші кассир E-G-4 Қордай ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
73 Тулеуов  Еркин Оксикбаевич әкімнің орынбасары E-G-1 Отар ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
74 Меирханова Анар Сакеновна бас маман E-G-3 Отар ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
75 Дауталин Бахберген бас маман E-G-3 Отар ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
76 Узбеков  Жанбырбай Бакытович бас маман-заңгер E-G-3 Отар ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
77 Аршабекова Сауле Ныгметкалиевна бас маман-қаржы агент E-G-3 Отар ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
78 Кондыбаева Кульзат Буркитбаевна бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Отар ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
79 Искалиева Актолкын Камоковна әкімнің орынбасары E-G-1 Аухатты ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
80 Кабылбекова Карлыгаш Кенесбековна бас маман-есепші E-G-3 Аухатты ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
81 Шораев  Аскар Шораевич бас маман-қаржы агент E-G-3 Аухатты ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
82 Тапиева Фаузия Онласыновна бас маман-есепші кассир E-G-3 Аухатты ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
83 Узакбаев Даулет Рысбекович бас маман   Аухатты ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
84 Абдрасилов Талгат Курманбекович бас маман-ӘЕС инспекторы E-G-3 Аухатты ауылдық округі әкімі аппараты 12.04.2017
85 Гаров Мадый Багиевич әкімнің орынбасары E-G-1 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
86 Ману  Мухарме Щимарович  

бас маман

E-G-3 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 12.04.2017
87 Кимуров Мухарме Манеевич бас маман-есепші кассир E-G-3 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
88 Хия  Рафаэль Исырович бас маман-есепші E-G-3 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
89 Сваров Али Харсанович бас маман-заңгер E-G-3 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
90 Джумазов Леджеб Юбурович бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
91 ХарсановЛюбай Бекерович бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
92 Кимуров  Рустам Леджерович бас маман-қаржы агент E-G-3 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
93 Фушанло  Рустам Юнусович жетекші маман-қаржы агент E-G-4 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
94 Харсанов  Сулейман Киргизбекович жетекші маман – есепші кассир

 

 

E-G-4 Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
95 Джаманкулова  Дамира Кадралиевна бас маман-қаржы агент E-G-3 Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
96 Алимжанова  Гульнар Базарбековна бас маман-есепші E-G-3 Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
97 Садыкова  Сабина Аслановна бас маман E-G-3 Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
98 Корпельдесов Жанболат Аймаханович  

жетекші маман

E-G-4 Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
99 Омарбаев Елдос Куатбекович бас маман E-G-3 Бетқанар ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
100 Абдалиев Абдыхаим Тортаевич бас маман-қаржы агент E-G-3 Бетқанар ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
101 Кудайбергенов Арман Бауырбекович жетекші маман E-G-4 Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
102 Уткина Оксана Александровна бас маман-қаржы агент

 

E-G-3 Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
103 Сыдыков Бауыржан Кырмышевич бас маман-әскери есеп столының инспекторы E-G-3 Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
104 Ақылқожа  Аида Болатқызы бас маман E-G-3 Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
105 Туртулова  Гульнар Кумаровна бас маман E-G-3 Жамбыл  ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
106 Кичкенбаев Кенескан Танчиганович бас маман E-G-3 Жамбыл  ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
107 Мусаева  Гандира Нурхановна жетекші маман

 

E-G-4 Жамбыл  ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
108 Кылышбекова Айгерим Дауленкызы  

 

бас маман

E-G-3 Жамбыл  ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
109 Джуатбеков Куаныш Сарсебаевич  

жетекші маман

E-G-4 Жамбыл  ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
110 Насырбаев Серикбай Абдижанович бас маман-есепші E-G-3 Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
111 Кенесбаева  Гульден Жаксылыковна бас маман-қаржы агент E-G-3 Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
112 Жетыгенова Перизат Маратовна бас маман E-G-3 Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
113 Айыпова Жолдахан Желеуовна бас маман E-G-3 Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
114 Оразбеков Калмухан Сагитович бас маман-ветеринар E-G-3 Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
115 Айтпаев Канат Ералиевич әкімнің орынбасары E-G-1 Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
116 Жасыбаева  Рая Тургановна бас маман E-G-3 Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
117 Сейдалиева Нурила Касымжановна бас маман

 

Е-4 Аудандық мәслихат аппараты 13.04.2017
118 Круть Надежда Владимировна бас маман Е-4 Аудандық мәслихат аппараты 13.04.2017
119 Абдужалиева Светлана Джамалбаевна Басшының орынбасары E-R-2 Аудан әкімдігінің қаржы бөлімі 13.04.2017
120 Жексембеков Ержан Жумабаевич әкімнің орынбасары E-G-1 Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017
121 Сырлыбаев Асылбек Туреханович Бас инспектор Е-3 Аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру инспекторлық жұмысы бөлімшесі 13.04.2017
122 Әмірғалиұлы Берік Бас инспектор Е-3 Аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру инспекторлық жұмысы бөлімшесі 13.04.2017
123 Ниязгулова Гайни Рахатовна Бас инспектор Е-3 Аудан әкімі аппаратының ұйымдастыру инспекторлық жұмысы бөлімшесі 13.04.2017
124 Әлімқожа  Динар Ардаққызы Бас маман Е-4 Аудан әкімі аппаратының персоналды басқару бөлімшесі 13.04.2017
125 Дуйсебек Айдос Муратулы Бас маман Е-4 Аудан әкімі аппаратының АХАЖ бөлімшесі 13.04.2017
126 Бекпатшаев Елдос Сайлауович Басшы Е-3 Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік құқықтық жұмысы  бөлімшесі 13.04.2017
127 Алпысбаев Ерик Серикович Басшы Е-3 Аудан әкімі аппаратының қаржы шаруашылық бөлімшесі 13.04.2017
128 Бармакбаева Сансызбаевна Айгуль Бас маман Е-4 Аудан әкімі аппаратының қаржы шаруашылық бөлімшесі 13.04.2017
129 Таубалдиев Аслан Бесбаевич Бас маман Е-4 Аудан әкімі аппаратының кеңсе бөлімшесі 13.04.2017
130 Болгова Марина Витальевна Бас маман E-R-4 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар   бөлімі 13.04.2017
131 Абсеитов Ануар Жансеитулы Бас маман E-G-3 Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты 13.04.2017